KONKURS RECYTATORSKI

22 marca w klasach I-III SP odbył się Konkurs Recytatorski. Z każdej klasy udział wzięły dwie osoby. Dzieci recytowały wiersze polskich poetów i zachwycały dykcją, doborem repertuaru i interpretacją. Spośród uczniów wytypowano dwóch zwycięzców, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w Miejskim Konkursie Recytatorskim w Kętrzynie. Wyniki zmagań są następujące:

Miejsce I: Agata  Trafarska kl. IIc i Wiktoria Siergiej kl. III d

Miejsce II: Maja Kopczyńska kl. III b i Cyprian Włosik kl. III b

Miejsce III: Emil Bednarczyk kl. III d i Antoni Jowsa kl. III a

Spośród wszystkich recytacji wybrano dwa wyróżnienia. Otrzymali je Adam Gajdowski kl. I  i Mateusz Palamar kl. 2d.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                       Ewelina Chałkowska-Dwulat

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.