AKTYWNA SOBOTA

Sobotnie spotkanie spędziliśmy w pracowni artystycznej Magdekor u Pani Magdaleny Donat. Niestety, surowe warunki za oknem i okres grypowy uniemożliwiły niektórym uczestnikom udział w warsztatach. Pani Magda opowiedziała, na czym polega jej praca, pokazała nam pracownię i omówiła różne techniki zdobienia. Pełni zapału zabraliśmy się do pracy. Naszym zadaniem było wykonanie pisanki techniką decoupage, połączoną ze scrapbookingiem. Ozdabialiśmy nasze  jajka wzorami wielkanocnymi, przyklejając je na odpowiednio spreparowaną powierzchnię. Następnie wykonaliśmy piękne kartki kaskadowe, używając elementów wyciętych ze specjalnych wykrojników.

Zajęcia minęły nam bardzo szybko i twórczo. Każdy mógł zabrać wykonaną przez siebie ozdobę, która stała się zapowiedzią wyczekiwanych świąt. 

Dziękujemy firmie MTI Furninova za wsparcie finansowe. Dzięki Wam mogliśmy spełnić kolejne marzenie.

Koło Sobotnie „PoMoc” na zbliżające się święta życzy, aby czas wielkanocny utrzymał nasze marzenia w mocy i aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości. Byśmy przez życie kroczyli w ludzkiej godności i niech symbol boskiego odrodzenia był i będzie dla nas celem do spełnienia.

                      Z pozdrowieniami Pani Gosia & Pani Kasia & Pani Anetka

Zapraszamy do galerii

 

 

//Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.